THY_shop and miles_miles and smiles_FFP

Shop & Miles: THY’nin Sanal Mağazası Açıldı

THY_shop and miles_miles and smiles_FFPTürk Hava Yolları’nın (THY) bir süredir üzerinde çalıştığı sanal mağaza projesi, az önce yapılan lansmanla birlikte hizmete girdi.

Shop & Miles markası ile faaliyet gösterecek sanal mağaza, THY’nin sık uçan yolcuları için alternatif bir mil kullanım noktası anlamına geliyor.

THY’nin sık uçan yolcu programı Miles & Smiles üyeleri, Shop & Miles web sitesinden, mil puanı, [mil puanı + para] ve sadece para ile alış-veriş yapma imkânına sahip olacak.

Özellikle Miles & Smiles hesabında biriken milleri bir fırsatını bulup uçak bileti olarak kullanamayan yolcular için, THY’nin bu yeni hizmeti büyük bir fırsat.

Ayrıca, THY’nin marka tutkunları da, başka bir yerde kolay kolay bulamayacakları özel üretilmiş logolu ürünlere yine bu online dükkândan ulaşabilecek.

THY’nin Shop & Miles projesinde öncelikli hedef; Miles & Smiles üyelerinin kazandıkları miller karşılığında binlerce ürün arasından seçim yaparak alışveriş yapabilmelerini sağlamak ve bu sayede mevcut ve potansiyel Miles & Smiles üyelerinin THY ve Miles & Smiles’a olan sadakatini artırmak.

Shop & Miles’ta alışveriş yapabilmek için Miles & Smiles üyesi olma zorunluluğu bulunuyor.

Elektronikten beyaz eşyaya, hediyelik eşyadan kozmetiğe kadar 5.000’den fazla ürünün bulunduğu sanal mağazada ayrıca, THY için özel tasarlanan THY logolu ürünler de satışa sunuldu.

THY_shop and miles_miles and smiles_FFP_babyŞu an için 23 ana kategori ve 93 alt kategoriden oluşan Shop & Miles, önümüzdeki günlerde ürün yelpazesini genişletmeyi hedefliyor.

Türk Hava Yolları Özel Koleksiyonu’nun altında markaya özel tasarlanmış “TK Collection” ürünleri ilk kez bu mecrada üyelerin beğenisine sunulacak.

Şunu belirtmeden geçmeyelim; “TK Collection” markası bu proje ile birlikte hayata geçirilen bir yenilik.

Bu markanın altında ilk etapta satışa sunulacak olan ürünler arasında farklı modellerde “Widen Your World” mottolu çantalar, defterler, hafıza kartları, THY’nin uçuş yaptığı noktalara özel tasarlanmış sabunlar, kupalar, kulaklıklar, cep telefonu kapakları, zengin alternatifli tişört ve şapkadan oluşan tekstil ürünleri ve model uçaklar yer alıyor.

Shop & Miles ilk aşamada, Türkiye ile birlikte 10 ülkede, (Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, Rusya, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere ve ABD) o ülkelere özel olarak seçilmiş ürünler ile Miles & Smiles üyelerine hizmet verecek.

İlerleyen aşamalarda Atatürk Havalimanı’ndaki kiosk/touch screen shopping uygulamalarında da hayata geçirilmesi planlanan proje sayesinde, sadece THY yolcuları değil, havalimanında bulunan tüm yolcuların Shop & Miles markası ile tanışması yine proje hedeflerinden bir diğeri.

Shop & Miles’ın 98 sayfalık kataloğunda bir göz gezdirdiğimizde, gerçekten de gayet zengin bir ürün gamıyla karşılaştık.

Bundan böyle biz Miles & Smiles üyeleri, “yıl bitiyor, millerim yanacak!” şeklinde hayıflanmak yerine, Shop & Miles web sitesinden alışveriş yapmanın keyfini çıkaracağız.