İstanbul Hub Semineri’nin Üçüncüsü Yapılıyor

İstanbul Hub Semineri 2017

Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, havacılık sektörünün geleceğini mercek altına alan İstanbul Hub Semineri’nin üçüncüsüne ev sahipliği yapıyor.

27 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirilecek seminer, havacılık sektörünün liderlerini buluşturuyor.

Havacılık ile ilgilenen Türk ve yabancı akademisyenlerin ve sektör temsilcilerinin bir araya getirilmesinin amaçlandığı seminerde, İstanbul’da açılacak olan yeni havalimanı için hava kargo ve lojistik stratejileri tartışılıyor.

Türk Hava Yolları Kargo Başkan Yardımcısı Serdar Demir, İstanbul Yeni Havalimanı (İGA) Pazarlama Direktörü Abdullah Nergiz, IATA Avrupa Bölgesi Kargo Müdürü Stephane NOLL, MNG Havayolları Ticari Direktörü Hasan Tasus ve Yer Hizmetleri Direktörü Serkan Eren ve Antwerp Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Wouter Dewulf seminere konuşmacı olarak katılıyor.

Katılımın ücretsiz olduğu seminerle ilgilenenler http://istanbulhub.org/ sayfasından kayıt olabiliyor.

Konu: III. İstanbul Hub Semineri: Hava Kargo ve Lojistik Stratejileri

Yer: Özyeğin Üniversitesi Reşat Aytaç Oditoryumu

Saat: 13:00-18:00

Abdullah Nergiz

Havacılık sektöründe, hem havayolu hem de havalimanı tarafında 25 yıla yakın profesyonel tecrübesi bulunan Dr. Abdullah Nergiz, Türkiye'nin ilk havacılık blogu olan Havayolu 101'in kurucusu ve baş editörüdür. Yüksek Lisans ve Doktora çalışmalarını Türkiye sivil havacılık tarihi üzerine yapmış olan Nergiz, halen profesyonel kariyerinin yanı sıra havacılıkla ilgili ders vermeye devam etmektedir.

error: Content is protected !!