American Airlines – Now More

New York seyahatimde American Airlines reklamlarına rastlamıştım.

Şehrin ünlü metrosunun özellikle Grand Central ve Time Square istasyonları adeta American Airlines reklamlarıyla kaplanmıştı.

Now More” sloganıyla duvarları süsleyen reklamlarda, şirket tarafından yolculara sunulan yeni uçuş noktalarının reklamları yapılıyordu.

American Airlines - Now More

American Airlines – Now More

Aslında American Airlines’ın sunduğu yeni uçuş noktaları, müttefikleriyle yaptığı işbirliklerinin sonucunda ortaya çıkan yerler.

Şirket Avrupa‘da, British Airways ve Iberia, Asya‘da ise Japan Airlines ile olan işbirliklerini derinleştirerek, hizmet seviyesini yükseltiyor.

Zira “more” kelimesinin altında sadece yeni uçuş noktaları bulunmuyor.

Daha fazla fiyat seçeneği, daha uygun uçuş tarifeleri, daha iyi bağlantı imkânları ve daha fazla mil puanı kazanma fırsatları da yine American Airlines’ın bu son çalışmasına dahil olan diğer unsurlar.

Sektörün tamamen serbestleşeceği günler git gide yakınlaşıyor.

Yakın bir zamanda, havayolu ittifakları yerini şirket birleşmelerine bırakacak gibi.

Abdullah Nergiz

Havacılık sektöründe, hem havayolu hem de havalimanı tarafında 25 yıla yakın profesyonel tecrübesi bulunan Dr. Abdullah Nergiz, Türkiye'nin ilk havacılık blogu olan Havayolu 101'in kurucusu ve baş editörüdür. Yüksek Lisans ve Doktora çalışmalarını Türkiye sivil havacılık tarihi üzerine yapmış olan Nergiz, halen profesyonel kariyerinin yanı sıra havacılıkla ilgili ders vermeye devam etmektedir.

error: Content is protected !!