Pegasus ile Tatile Çıkan Arabalar

Pegasus, yılın son çeyreğinde yapmayı planladığı halka arz öncesinde marka bilinirliğini yükseltmeye yönelik çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Kaç kişi böyle bir şeyi tercih eder bilmiyorum ama İstanbul’dan Bodrum’a giden yolcular, otomobillerini de yanlarında götürebiliyor.

Ama nasıl?

Pegasus ile Arabalar Tatilde

Pegasus’tan biletinizi aldıktan sonra, OMSAN Lojistik ile temasa geçerek otomobilinizin belli bir tutar karşılığında Bodrum’a nakledilmesini sağlayabilirsiniz.

Otomobilinizi Bodrum’un içindeki bir noktadan veya hemen havalimanından teslim alma imkânınız oluyor.

Aslında Pegasus’un sunduğu bu imkân “tatile arabasız çıkmam” diyenler için enteresan bir fırsat olabilir. Böylece o kadar uzun bir yolda direksiyon sallamak zorunda kalmazsınız.

Veya Bodrum’da otomobil kiralama niyetiniz varsa, iki seçeneğin maliyetlerini mukayese edip, eğer uygunsa, Pegasus – OMSAN işbirliğinin bu hizmeti tercih edilebilir.

AVIS’in web sitesinde 23 – 30 Temmuz tarihleri için G sınıfı bir otomobil seçtiğimizde, karşımıza 1.000 TL civarında bir tutar çıktı.

Pegasus’un “Arabam Tatilde” adını verdiği hizmetinde ise gidiş-dönüş toplam fiyat 671 TL civarında.

Bodrum’a gidince illâ altımda otomobil olsun diyenler için cazip bir seçenek gibi duruyor.

Havacılık sektöründe, hem havayolu hem de havalimanı tarafında 25 yıla yakın profesyonel tecrübesi bulunan Dr. Abdullah Nergiz, Türkiye'nin ilk havacılık blogu olan Havayolu 101'in kurucusu ve baş editörüdür. Yüksek Lisans ve Doktora çalışmalarını Türkiye sivil havacılık tarihi üzerine yapmış olan Nergiz, halen profesyonel kariyerinin yanı sıra özel bir üniversitede havacılıkla ilgili ders vermeye devam etmektedir.