Uzakrota 2018’de, Havacılık Sektöründeki Son Gelişmeleri Konuşacağız

12 Aralık 2018 (Çarşamba) tarihinde İstanbul Hilton Bosphorus Convention Center’da düzenlenecek olan Uzakrota Travel Summit‘te, havacılık sektöründeki son gelişmeleri ele alacağız.

Etkinlik çerçevesinde düzenlenecek panelde, Ferzan Ünlüsoy (Genel Müdür, Airep), Mark Seah (Genel Müdür, Singapore Airlines Türkiye), Kemal Geçer (Genel Müdür, Lufthansa Group Türkiye) ve Nevzat Arşan (Genel Müdür (Ticarî) Yardımcısı, Atlasglobal) bizlerle birlikte olacak.

Amadeus Main Hall’da yapılacak panelin başlama saati 11:15.

Katılımcılarla hem havacılık sektörünün bugününü, hem de geleceğe dönük öngörüleri konuşacağız.

Uzakrota Travel Summit, bu yıl Amadeus ana sponsorluğu ve Emirates Airline, Tourism Korea, GoGlobal ve Atlasglobal ana destekçiliğinde hem konsept ve hem de içerik açısından, önceki yıllara göre daha kapsamlı bir hâle geldi.

Etkinlik toplamda üç salon, beş sahne ve bir fuaye alanında, 2.500’den fazla yerli ve yabancı turizm profesyonelinin katılımı ile gerçekleştirilecek.

Seyahat sektörüne ve havacılığa ilgi duyan herkesi bu önemli zirvede bir araya gelmeye davet ediyoruz.

Havacılık sektöründe, hem havayolu hem de havalimanı tarafında 25 yıla yakın profesyonel tecrübesi bulunan Dr. Abdullah Nergiz, Türkiye'nin ilk havacılık blogu olan Havayolu 101'in kurucusu ve baş editörüdür. Yüksek Lisans ve Doktora çalışmalarını Türkiye sivil havacılık tarihi üzerine yapmış olan Nergiz, halen profesyonel kariyerinin yanı sıra özel bir üniversitede havacılıkla ilgili ders vermeye devam etmektedir.