Singapore Airlines’tan Kurumsal Şirketlere Özel Program: HighFlyer

Sektörün lider firmalarından Singapore Airlines, kurumsal müşterilerine özel yeni uygulaması olan “HighFlyer” programının tanıtımını yaptı.

Singapore Airlines, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ), iş için yaptıkları uçuşlardan daha fazla mil kazanmasını sağlayacak, yepyeni bir program olan HighFlyer programını tanıttı.

İşletmelere yönelik bu yeni seyahat programı hem işletmeleri hem de çalışanları Singapore Airlines ve SilkAir ile yaptıkları uçuşlarda ödüllendirmek için hazırlandı.

Çalışanlar, Singapore Airlines ya da SilkAir ile uçtuklarında KrisFlyer mil puanı toplamaya devam ederken, şirketler de HighFlyer puanı kazanacak ve iş için yapılan uçuşlar artık daha da cazip hale gelecek.

Minimum yıllık seyahat harcaması sınırlaması olmaksızın, şirketler, Singapore Airlines bilet satın alma platformu ya da yetkili seyahat acenteleri üzerinden satın alınan biletler için harcadıkları her Singapur Doları (SGD) karşılığında beş HighFlyer puanı kazanacak.

İşletmeler, kazandıkları HighFlyer puanlarını nasıl ve ne zaman kullanacakları belirleyebilecek, dilerlerse Singapore Airlines ya da SilkAir ile 30 ülkede 100’den fazla varış noktasına yapacakları uçuşlarda biletlerini kısmen ya da tamamen bu puanlarla alabilecek.

İşletmeler, web portalı üzerinden, HighFlyer puanlarını görebilir, puan kullanabilir, yolcu ve rezervasyon işlemlerini yönetebilir ve elektronik hesap özetlerini indirebilir.

Singapore Airlines Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcı Sayın Campbell Wilson, “Singapore Airlines olarak Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için HighFlyer programını başlattığımız için mutluyuz. Her zaman müşterilerimizi memnun etmenin ve bizimle uçmayı daha da cazip kılmanın yolları arıyoruz. HighFlyer programı, Singapore Airlines olarak, hiç durmadan, kurumsal müşterilerimize ve yolcularımıza dönük avantajlar geliştirmeye olan isteğimizi ortaya koymaktadır.” şeklinde konuştu.

Belirli bir yıllık harcama tutarına erişen işletmeler, büyük ölçekli işletmelerin, işletmelere yönelik tarife ve ek avantajlardan yararlanabildikleri Singapore Airlines İşletme Seyahat Programına dahil olmayı seçebilir.

Singapore Airlines HighFlyer programı ile ilgili daha fazla bilgi için singaporeair.com/highflyer web adresini ziyaret edebilirsiniz.