THY_Turkish Airlines_Skylife_Jan 2013_Messi_Cover

Skylife’tan, “Dünya Daha Büyük; Keşfet” Temalı Fotoğraf Yarışması

Türk Hava Yolları’nın kabin dergisi Skylife, “Dünya Daha Büyük; Keşfet” temalı fotoğraf yarışması ile bilinmeyene merak duyan herkesi bu maceraya davet ediyor. Yarışmada hangi ödüller verilecek?

Bilinmeyeni keşfetmeyi, heyecanın çağırdığı noktalara yönelmeyi ve keşfedilmemişin peşine düşmeyi gaye edinen tüm bireyleri farklı dünyalarla buluşturan Türk Hava Yolları (THY), her yeni keşifte keşfedilmeyene dair merak duygusunu bir adım öteye taşıyor.

THY_Turkish Airlines_Skylife_Jan 2013_Messi_CoverDünyanın yeni merkezinden, her gün yeni dünyalara uçan ve bu dünyalar üzerinden köprüler kuran bayrak taşıyıcı havayolu, şimdi ise, bu muhteşem gezegeni keşfe çıkmak için heyecan duyan tüm kâşif ruhlara keşiflerini, keşfin modern tamamlayıcısı ve günümüz dünyasının en yaygın sosyal aksiyonu fotoğrafla belgeleyerek, Fiap (Fotoğraf Sanatı Uluslararası Federasyonu – The International Federation of Photographic Art) Madalya ödüllü, keyifli bir rekabet ortamının kapılarını açıyor.

Dünya Daha Büyük; Keşfet

Türk Hava Yolları, yeni ufuklara ulaşmak için, “Dünya Daha Büyük; Keşfet” temalı Skylife Fotoğraf Yarışması ile bilinmeyene merak duyan herkesi bu maceraya davet ediyor. Farklılıklarından beslenerek yeni heyecanlar arayan, daima yeninin peşinden koşan ve keşfettiklerini başarıyla fotoğraflayan tüm maceraperestleri, keşif dolu dünyasına çağırıyor.

Yarışmada fotoğraf tutkunlarından beklenen, kişisel perspektifleri üzerinden, herhangi bir yerde ve zamanda, bilinmeyene merak uyandırmak, farklılıkları bir araya getirmek, seyahat etmenin dünyayı değiştirmek adına atılan önemli bir adım olduğunu vurgulamak.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin web linki üzerinden başvurularını online olarak yapmaları ve fotoğraflarını siteye yüklemeleri yeterli. 10 Haziran 2015 itibarıyla online başvuruların başladığı yarışmada başvuru için son tarih, 1 Ekim 2015, saat 23.00 (TSI).

İşte Ödüller

FIAP Altın Madalya + 15000 dolar karşılığı uçak bileti,

FIAP Gümüş Madalya + 5000 dolar karşılığı uçak bileti,

FIAP Bronz Madalya + 2000 dolar karşılığı uçak bileti,

FIAP Mansiyon (6 adet),

Sergileme ( ilk 100 fotoğraf),

FIAP En İyi Fotoğrafçı Ödülü (toplamda en fazla sergileme ve ödül alan fotoğrafçıya verilecektir).


Posted

in

, ,