THY Menü Kartlarıyla Dünya Turu

Türk Hava Yolları (THY), geçtiğimiz hafta içerisinde başlattığı Malta seferleriyle, uçuş ağındaki ülke sayısını 100’e yükselterek dalya demişti.

Haziran ayında start verilecek Tallinn, Vilnius ve Lüksemburg seferleriyle, THY’nin uçuş yaptığı ülke sayısı 103’e çıkacak.

THY’nin yolcularına sunduğu hizmetler arasında öne en fazla çıkan ürünü, hiç şüphesiz ki, yiyecek ve içecek ikramı oluyor.

Gerek Business Class ve gerekse Economy Class’ta, her bir uçuşta sunulan ikram hizmetinin ayrıntıları, yolculara dağıtılan menü kartlarında yer alıyor.

THY’nin uçuş ağına yeni katılan kentlere yapılan açılış seferlerinde ise, sadece o güne mahsus olmak üzere THY ve Turkish DO&CO tarafından özel bir menü kartı tasarlanıyor.

Havayolu 101 olarak biz de, koleksiyonu yapılacak kadar şık tasarımlara sahip bu çok özel menü kartlarını bir araya getirerek, küçük bir sunum hazırladık.

İşte THY’nin son iki sene içerisinde açmış olduğu yeni hatlardan bazılarına ait menü kartları ile dünya turu.

Abdullah Nergiz

Havacılık sektöründe, hem havayolu hem de havalimanı tarafında 25 yıla yakın profesyonel tecrübesi bulunan Dr. Abdullah Nergiz, Türkiye'nin ilk havacılık blogu olan Havayolu 101'in kurucusu ve baş editörüdür. Yüksek Lisans ve Doktora çalışmalarını Türkiye sivil havacılık tarihi üzerine yapmış olan Nergiz, halen profesyonel kariyerinin yanı sıra havacılıkla ilgili ders vermeye devam etmektedir.

error: Content is protected !!