Singapore Airlines’tan Avustralya Kampanyası

Singapore Airlines, düzenlediği özel promosyon ile Avustralya’nın en güzel şehirlerinden Opera Binası ile ünlenmiş Sydney’e uygun fiyata uçuruyor.

Singapore Airlines, 20 Şubat – 27 Mart 2017 tarihleri arasında satın alınan, Economy ve Business Class biletlere, Sydney için özel fiyat avantajları sunuyor.

Changi Havalimanı aktarmalı uçulacak kampanya kapsamında, Avustralya’nın Sydney şehrine, 919 USD’den başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

Avustralya’nın en güzel şehirlerinden Sydney’i doyasıya gezip, şehrin sembolü haline gelmiş Sydney Opera Binasında keyifli bir opera veya müzikal seyredebilirsiniz.

Yolcular, kampanya kapsamında satın alacakları biletleri ile 20 Şubat – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında seyahat edebilecekler.

Kampanya hakkında detaylı bilgilere, Singapore Airlines İstanbul ofisinin 0212 463 18 00 numaralı telefonundan veya www.singaporeair.com websitesinden ulaşabilirsiniz.

Abdullah Nergiz

Havacılık sektöründe, hem havayolu hem de havalimanı tarafında 25 yıla yakın profesyonel tecrübesi bulunan Dr. Abdullah Nergiz, Türkiye'nin ilk havacılık blogu olan Havayolu 101'in kurucusu ve baş editörüdür. Yüksek Lisans ve Doktora çalışmalarını Türkiye sivil havacılık tarihi üzerine yapmış olan Nergiz, halen profesyonel kariyerinin yanı sıra havacılıkla ilgili ders vermeye devam etmektedir.

error: Content is protected !!