Singapore Changi Airport_SIN_Shopping Experience_Aug 2015_003

Hem Alışveriş Yap, Hem Tatil

Singapore Changi Airport_SIN_Shopping Experience_Aug 2015_003
Singapore Changi Havalimanı – Ağustos 2015

Singapur Havayolları ve Singapur Changi Havalimanı yaptıkları işbirliğiyle, Doğu Asya’nın alışveriş dendiğinde ilk akla gelen popüler şehirlerinden Hong Kong için çok özel fiyatlar sunarken, yolcularının Duty Free alışverişlerini de karşılıyor.

Yaklaşık 135 yıl kadar İngiliz yönetiminde kalan Hong Kong şehir yaşamı içerisinde size kendinizi Londra’da gibi hissettirir.

Çift katlı kırmızı otobüsleri, devasa gökdelenleri, birbirinden güzel plajları, cıvıl cıvıl insanlarla dolu sokakları, kültür-sanat merkezleri ile dünyanın en gelişmiş ticaret merkezlerinden de biridir.

Çin Halk Cumhuriyeti’ne bağlı özerk bir bölge olan Hong Kong özellikle elektronik alışverişi konusunda dünyanın en önemli şehirleri arasında yer alır.

Ucuzluğu zaman zaman ABD ve Tayland ile kıyaslansa da çoğunlukla en ucuz elektronik ürünleri bulabildiğiniz yerdir.

Cep telefonlarından, fotoğraf makineleri-video kameralara kadar pek çok dünya markasını, dünyanın en uygun fiyatlarına satın alabilirsiniz.

Mesela piyasaya yeni çıkan cep telefonlarından almayı aklınıza koyduysanız, Hong Kong’a seyahat edip, yapacağınız alışverişteki kazancınız ile tatilinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Şimdi değilse ne zaman?

Singapur Havayolları, 12 Kasım – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında satın alınan Economy ve Business sınıfı biletlere, Hong Kong için özel fiyat avantajları sunuyor.

Hong Kong’a 469 USD’den başlayan fiyatlarla gidebilirsiniz.

Seyahat severler, kampanya kapsamında satın alacakları biletleri ile 31 Ağustos 2017 tarihine kadar seyahat edebilecekler.

İsterseniz Hong Kong’ta son derece renkli bir yılbaşı geçirebilir veya yaz aylarında gidip hem alışveriş, hem de denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Bedava alışverişin de tadını çıkarın

Üstelik Singapur Changi Havalimanı, 31 Mart 2017 tarihine kadar Changi Havalimanı’ndan transit olarak geçiş yapan tüm Singapur Havayolları yolcularına, havalimanı içinde harcanmak üzere 20 Singapur Doları değerinde hediye çeki sunarak, yolcuların seyahat bütçesine de katkıda bulunuyor.

Aşağıdaki linkten kampanyaya ait tüm fiyatlara ulaşılabileceği gibi, yolcular seyahat acenteleri aracılığı ile de detaylı bilgilere ulaşabilirler.

http://www.singaporeair.com/en_UK/tr/special-offers/flight-from-Istanbul/


Posted

in

,

Comments

One response to “Hem Alışveriş Yap, Hem Tatil”