TAV Passport

TAV Passport Üyeleri, iPass ile Wi-Fi Kolaylığına Kavuşuyor

iPass
iPass

Küresel mobil bağlantı tedarikçisi iPass ile TAV arasında imzalanan anlaşma sayesinde, TAV Passport üyeleri çok yakında dünyanın bir çok ülkesinde havalimanları, restoran ve cafeler dahil yaklaşık 50 milyon noktada ücretsiz Wifi hizmetinden faydalanabilecekler.

TAV Passport Kart’a sahip olanlar ücretsiz Wi-fi bağlantısıyla havaalanlarında, kafelerde, otellerde,tren istasyonlarında, uçak içinde ve diğer kamu alanlarında iPass’in küresel network noktalarına erişebilecek.

Programın şu anda yaklaşık olarak 20.000 üyesi bulunuyor ve TAV’ın ağları İstanbul Atatürk Havaalanı, Ankara Esenboğa Havaalanı, İzmir Adnan Menderes Havaalanı, Tiflis Gürcistan, Medine Suudi Arabistan ve Hırvatistan Zagreb’in de dahil olduğu havaalanlarında ziyaretçiler için hazır durumda.

TAV Passport
TAV Passport

TAV Passport Kart’ın amacı; ziyaretçilerin ücretsiz araç parkı, vale hizmetleri, indirimli transferler, güvenlik noktalarından hızlı geçiş ve salon erişimleri gibi ayrıcalıklardan yararlanarak havaalanında harcadığı zamanı hoş bir deneyim haline getirmek.

TAV Passport Kart ile yapılan anlaşma, İpass’ın yakın zamanda Hub One ile yapmış olduğu anlaşmanın bir sonucu.

Bu firma, portföyünün bir parçası olan havaalanı müşterilerine iPass’e erişim imkanı sunacak.

TAV Operasyon Hizmetleri Genel Müdürü Matthew Recruiter, “günümüzde bağlantıda kalmak çok önemli, iPass ile yapılan işbirliği sayesinde üyelerimize limitsiz ve güvenli internet erişimi sağlayacağımız için memnunuz” dedi.

iPass Avrupa, Ortadoğu ve Asya Pasifik Bölgeleri Başkan Yardımcısı Mato Petrusi ise; “birinci önceliğin Wi-fi olduğu bir dünyada ücretsiz ve güvenli bir Wi-fi erişimi vaat edebiliyor olmak müşteri sadakatinin oluşmasını teşvik etmek için harika bir yöntem. TAV ile çalışmaktan ve sıklıkla seyahat eden binlerce gezgine iPass Netwok’ünün gücünü sunmaktan son derece mutluyuz. Bu aslında bir işletmenin Premium müşterilere küresel Wi-fi hizmeti sunma noktasında değer görmesi mükemmel bir örnek” şeklinde konuştu.


Posted

in

,

Comments

One response to “TAV Passport Üyeleri, iPass ile Wi-Fi Kolaylığına Kavuşuyor”