BTA’dan Yeni Bir Konsept: “Flavour Market”

TAV Havalimanları Holding’in ikram şirketi BTA, en yeni mekânı Flavour Market’i, Milas Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde hizmete açtı.

BTA, Bodrum Havalimanı'nda yeni konseptini sundu: Flavour Market
BTA, Bodrum Havalimanı’nda yeni konseptini sundu: Flavour Market

Farklı damak tatlarına hitap eden birçok seçeneği içinde barındıran Flavour Market; kendinizi havalimanının dışında hissedeceğiniz, müdavimlik yaratan keyifli bir ortam sunuyor.

Sokak konseptinde tasarlanan mekanda, canlı ağaçlar ve çiçeklerin yanı sıra doğal taş ve ahşap kullanımı da dikkat çekiyor.

Bazı yiyecek ve içeceklerin el arabalarında satıldığı Flavour Market, sokağın özgür ruhunu havaalanına yansıtıyor, misafirler her köşede yeni lezzetler keşfedebiliyor.

Kasaptan Seçer Gibi

BTA Bodrum Havalimanı - Flavour Market
BTA Bodrum Havalimanı – Flavour Market

Flavour Market’in ızgara kısmında kasap dolabından görerek seçtiğiniz etler önünüzde pişirilirken, siz de salata bölümünde kendi damak tadınıza uygun salatayı oluşturabilirsiniz.

Lokum ve baklava, kadayıf, şöbiyet gibi geleneksel tatlıların yer aldığı bölümde ise damağınızı şenlendirecek lezzetlerle buluşabilirsiniz.

Taze sıkılmış meyve sularını ya da köz ateşinde pişen Türk kahvesini tadabilirsiniz.

Ayrıca Flavour Market’in raflarında zeytinyağı, reçel, salça gibi ürünlerle birlikte Bodrum’a özel ürünleri de bulabilirsiniz.

Yeni Lezzetler Burada

BTA İcra Kurulu Başkanı Sadettin Cesur; “BTA olarak önceliğimiz her zaman misafirlerimiz. Onların tüm beklentilerine cevap verebilmek bizim için çok önemli.

Bu modern konsepti de yolcularımızı uçuş öncesinde havalimanı ortamından biraz da olsa uzaklaştırabilmek ve daha keyifli zaman geçirmelerini sağlayabilmek için oluşturduk.

Flavour Market ile misafirlerin özgürce dolaşıp her köşesinde yeni lezzetleri keşfedebilecekleri, yeme içmenin yanı sıra oturma, dinlenme alanlarıyla da farklı alternatifler sunan bir mekan tasarlamak istedik.

Önümüzdeki günlerde bu özel konsepti başka havalimanlarına da taşımayı planlıyoruz” dedi.


Posted

in

Comments

One response to “BTA’dan Yeni Bir Konsept: “Flavour Market””