THY ile Monocle, Dünya Kentlerini Tanıtacak

Türk Hava Yolları’nın, Monocle Dergisi ile birlikte başlattığı işbirliği çerçevesinde, Monocle 24 radyosunda “The Voyager” radyo programı ve Monocle dergisinde “Emerging Cities” yazı dizisi yayınlanmaya başladı.

Radyo programı ile Türk Hava Yolları destinasyonlarından 20 dinamik ve keşfedilmeye değer destinasyon, Monocle editörleri tarafından hazırlanan özel içeriklerle küresel ölçekte tanıtılacak.

“Emerging Cities” yazı dizisi ile de, Türk Hava Yolları’nın gelişmekte olan ve yakın dönemde önemli birer merkez hâline gelmesi beklenen destinasyonları içerisinden seçilmiş 20 noktanın, seyahat, iş fırsatları ve kültürel anlamda tanıtımı sağlanacak.

Yazı dizisi aynı zamanda, eş zamanlı olarak Skylife ve Monocle dergilerinin Eylül sayıları itibari ile de yayınlanmaya başlayacak.

Hangi Kentler Var?

Guangzhou, Antalya, Kazablanka ve Saraybosna gibi farklı coğrafyalarda yer alan 20 destinasyon, çeşitli konaklama imkânları, kültürel etkinlikler, alışveriş olanakları ve gastronomi gibi pek çok boyuttan ele alınacak olup hem iş hem de turistik amaçlı bu şehirleri ziyaret etmek isteyenler için kaynak teşkil edecek.

Türk Hava Yolları için hazırlanan “The Voyager” programlarına şirket yolcuları, uçak içi eğlence sistemlerinden (IFE) de yolculukları esnasında erişebilecekler.

“The Voyager” radyo serisinin ilk bölümü, Afrika’nın yükselen şehirlerinden Bamako, Mali ile başlamış bulunuyor.

Dinleyiciler, hazırlanan özel radyo programını, yayın zamanında online radyo kanalından veya diledikleri zaman monocle.com adresinden dinleyebilir veya iTunes ve Soundcloud hesaplarından abone olarak da tüm cihazlardan erişebilirler.

Dünya Daha Büyük, Keşfet!

“Dünya Daha Büyük, Keşfet” mottosu ile yolcularına her gün yeni deneyimler yaşatmayı hedefleyen Türk Hava Yolları, Monocle işbirliği ile hazırlanan “The Voyager” ve “Emerging Cities” serisini yayınlayacak.


Posted

in