THY Teknik İş İlanı: Uçak, Havacılık ve Uzay Mühendisi

THY Teknik_001Uçak, Havacılık ve Uzay Mühendisi

İş Açıklaması

Sahip olunan tecrübe veya uzmanlık alanı doğrultusunda; mühendislik hizmetleri, uçak bakım, uçak komponent bakım, hat bakım veya ilgili diğer idari/operasyonel hizmetlerin yerine getirilmesi.

THY Teknik A.Ş, sahip olduğu yetki, deneyim ve bakım kültürüyle, başta Türk Hava Yolları olmak üzere, birçok ülkenin onlarca hava yolu şirketine “uçak, komponent bakım ve mühendislik hizmetleri” sunan, dünyanın önemli havacılık bakım-onarım ve mühendislik kuruluşlarından birisidir.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

1. Üniversitelerin Uçak/Uzay/Havacılık mühendislik alanlarından birinden mezun olmak (yabancı üniversiteler için denklik belgesi istenecektir)
2. İyi derecede İngilizce bilmek (yazılı ve sözlü)
3. Seyahat engeli olmamak
4. Adli sicil ve arşiv kaydı bulunmamak
5. Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak (erkek adaylar için)
Temel Yetkinlikler
1. Etkin iletişim becerisi
2. Planlama, organize etme, kontrol ve takip yeteneği
3. Takım çalışmasına yatkınlık
4. Sonuç odaklılık
5. Sürekli öğrenme
6. Kurumsal temsil yeteneği
İstihdam Türü: Yeni Mezun, Tam Zamanlı
İlan Tarihi: 24.11.2014
Abdullah Nergiz

Havacılık sektöründe, hem havayolu hem de havalimanı tarafında 25 yıla yakın profesyonel tecrübesi bulunan Dr. Abdullah Nergiz, Türkiye'nin ilk havacılık blogu olan Havayolu 101'in kurucusu ve baş editörüdür. Yüksek Lisans ve Doktora çalışmalarını Türkiye sivil havacılık tarihi üzerine yapmış olan Nergiz, halen profesyonel kariyerinin yanı sıra havacılıkla ilgili ders vermeye devam etmektedir.

error: Content is protected !!