THY’den, Golf Severlere Keyifli Bir Hediye

THY_Turkish Airlines Golf_mobil oyunBu yazı, Kokpit.aero‘nun özel izni ile yeniden yayımlanmıştır.

Tiger Woods’un katılımıyla 7-10 Kasım 2013 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen ve Fransız oyuncu Victor Dubuisson’un şampiyonluğuyla sona eren 7 milyon dolar ödüllü ‘The Turkish Airlines Open 2013’ün etkileri hâlâ devam ediyor.

Türk Hava Yolları’nın (THY) turnuvanın başlangıç tarihi ile eş zamanlı olarak golf severlerin beğenisine sunduğu “Turkish Airlines Open” mobil golf oyunu söz konusu etkinin en fazla gündem yaratanlarından biri.

Kısa bir süre sonra Android tabanlı cihazlar üzerinde de uygulanabilecek “Turkish Airlines Open”, hâlihazırda App Store’da iPhone 3, iPhone 4, iPhone 5, iPad2 ve üzeri cihazlara tamamen ücretsiz olarak yüklenebiliyor.

Mobil platform üzerinde yer alan oyunda oyuncular, “Turkish Airlines Open” turnuvasının hayata geçirildiği Maxx Royal golf sahasındaki 18 parkurun birebir benzeri olarak biçimlendirilmiş sahalarda rakipleriyle müthiş bir mücadele veriyorlar.

Gerçek parkurların ve son derece gerçekçi görsellerin  kullanılması, oyunu öne çıkaran özellikler.

“Turkish Airlines Open” mobil golf oyununun yüklenebileceği weblinki:

https://itunes.apple.com/us/app/turkish-airlines-open/id739101836?mt=8

Tolga Ozbek

25 yıldır profesyonel havacılık gazetecisi olan Tolga Özbek, kendi adıyla kurduğu tolgaozbek.com sitesinin yanı sıra Flight Global'de haberler yazıyor. Özbek aynı zamanda, Ticari Pilot ve Çok Motor lisanslarına sahip.

error: Content is protected !!