Changi Havalimanı Bebek Bakım Bölümü

Changi Airport Baby Care CornerGüneydoğu Asya’nın en önde gelen aktarma noktalarından bir tanesi konumundaki Singapur Changi Havalimanı, yolculara sunduğu kolaylıklara bir yenisini ekledi.

En iyi, bebekleriyle seyahat eden anne-babaların takdir edeceği bir yenilik bu.

Changi Havalimanı, bebek bakım bölümünü yenileyerek genişletti.

Doğrusunu söylemek gerekirse, Havayolu 101 ekibi olarak dünyanın dört bir yanında gördüklerimizin arasında en modern ve konforlu olanı, Changi Havalimanı’ndaki.

Özellikle bebeklerin yatırılacağı bölümün, standartta kullanılan sert plastik yerine yumuşak malzemeden üretilmiş olması, en dikkat çekici nokta.

Ayrıca yine aynı bölümün, anne-babaların rahatça çalışacağı şekilde yaklaşık olarak bel hizasında konumlandırılması da ilave bir kolaylık sağlıyor.

Havayolu ile seyahat edenlerin sayısı her geçen gün artıyor.

Gerek havayolu şirketleri ve gerekse havalimanı işletmecileri, yolcuların konforunu artıracak, onlara daha keyifli bir seyahat deneyimi yaşatacak imkânları geliştirip yaygınlaştırmaya devam edecek.

Abdullah Nergiz

Havacılık sektöründe, hem havayolu hem de havalimanı tarafında 25 yıla yakın profesyonel tecrübesi bulunan Dr. Abdullah Nergiz, Türkiye'nin ilk havacılık blogu olan Havayolu 101'in kurucusu ve baş editörüdür. Yüksek Lisans ve Doktora çalışmalarını Türkiye sivil havacılık tarihi üzerine yapmış olan Nergiz, halen profesyonel kariyerinin yanı sıra havacılıkla ilgili ders vermeye devam etmektedir.

error: Content is protected !!