Kobe Bryant, Artık THY Kadrosunda

Özellikle spor dallarında yapmış olduğu sponsorluk anlaşmalarıyla dikkat çeken Türk Hava Yolları (THY), bir bomba daha patlattı.

NBA’in şimdiden efsane olmuş isimlerinden Kobe Bryant artık THY kadrosunda. 🙂

İki yıllığına yapılan anlaşma ile Bryant, THY’nin ABD’deki marka tanıtım elçisi oldu.

Kobe Bryant – THY

Ünlü basketbolcu, hem halkla ilişkiler çalışmalarında hem de oynayacağı reklam filmlerinde THY’nin marka bilinirliğini ve saygınlığını bir adım öteye taşımaya çalışacak.

Özellikle THY’nin son iki yıl içerisinde açmış olduğu Sao Paulo, Toronto, Washington ve önümüzdeki aylarda açacağı Los Angeles gibi Amerika hatlarında bu sponsorluk anlaşmasının müspet etkisini beklemek yanlış olmayacaktır.

Sertap Erener tarafından seslendirilmiş olan “We are globally yours” şarkısının dillere persenk olmasının ardından gelen Kobe Bryant sponsorluğu, THY’nin küresel marka olma yolundaki iddiasını ciddi manada destekleyecek.

Tebrikler…

Abdullah Nergiz

Havacılık sektöründe, hem havayolu hem de havalimanı tarafında 25 yıla yakın profesyonel tecrübesi bulunan Dr. Abdullah Nergiz, Türkiye'nin ilk havacılık blogu olan Havayolu 101'in kurucusu ve baş editörüdür. Yüksek Lisans ve Doktora çalışmalarını Türkiye sivil havacılık tarihi üzerine yapmış olan Nergiz, halen profesyonel kariyerinin yanı sıra havacılıkla ilgili ders vermeye devam etmektedir.

error: Content is protected !!